14 Δεκ 2023 Πιστοποιητικό υιοθεσίας από τον οργανισμό Make a wish για την ενίσχυση παιδιών που αντιμετωπίζουν σοβαρά προβλήματα υγείας. Το έχουν δει: 1.296 Σχετικά άρθρα: Συμμετοχή του σχολείου μας στο ευρωπαϊκό πρόγραμμα EDU4clima Συμμετοχή του σχολείου μας στο ευρωπαϊκό πρόγραμμα EDU4clima Η συμμετοχή του σχολείου μας στη γιορτή της αγάπης Η συμμετοχή του σχολείου μας στο Διεθνές Φεστιβάλ Κινηματογράφου Χανίων