Στο σχολείο μας, εκπαιδευτικοί και μαθητές συμμετείχαν και φέτος σε πρόγραμμα του Πανελληνίου Συλλόγου Παραπληγικών (ΠΑ.Σ.ΠΑ). Συλλέξαμε πλαστικά πώματα, τα οποία διατίθενται σε αγορά αναπηρικών αμαξιδίων.
![Συμμετοχή σε πρόγραμμα του Πανελλήνιου Συλλόγου Παραπληγικών Συμμετοχή σε πρόγραμμα του Πανελλήνιου Συλλόγου Παραπληγικών](https://healthstories.gr/wp-content/uploads/2023/03/Healthstories-%CE%A7%CE%B9%CE%BB%CE%B9%CE%AC%CE%B4%CE%B5%CF%82-%CF%80%CE%BB%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AC-%CE%BA%CE%B1%CF%80%CE%AC%CE%BA%CE%B9%CE%B1-%CF%83%CF%84%CE%BF%CE%BD-%CE%A3%CF%8D%CE%BB%CE%BB%CE%BF%CE%B3%CE%BF-%CE%A0%CE%B1%CF%81%CE%B1%CF%80%CE%BB%CE%B7%CE%B3%CE%B9%CE%BA%CF%8E%CE%BD-%CE%B1%CF%80%CF%8C-%CF%84%CE%BF%CE%BD-%CE%93.-%CE%A0%CE%B1%CF%84%CE%BF%CF%8D%CE%BB%CE%B7-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CF%80%CE%B7%CF%81%CE%B9%CE%BA%CF%8C-%CE%B1%CE%BC%CE%B1%CE%BE%CE%AF%CE%B4%CE%B9%CE%BF.jpg)
Στο σχολείο μας, εκπαιδευτικοί και μαθητές συμμετείχαν και φέτος σε πρόγραμμα του Πανελληνίου Συλλόγου Παραπληγικών (ΠΑ.Σ.ΠΑ). Συλλέξαμε πλαστικά πώματα, τα οποία διατίθενται σε αγορά αναπηρικών αμαξιδίων.