28 Νοέ 2023 Το έχουν δει: 101 Σχετικά άρθρα: Απονομή βραβείου γαλλοφωνίας από τον Ακόλουθο Εκπαιδευτικής Συνεργασίας του Γαλλικού Ινστιτούτου Ελλάδας, Philippe MOGENTALE, στο 2ο Γυμνάσιο Αγίου Νικολάου (8-6-2017) Εκλογές μαθητικών συμβουλίων Διαπολιτισμικά Προγράμματα AFS (Ελληνικά Μορφωτικά Προγράμματα Διεθνών Ανταλλαγών) Εκπαιδευτικό πρόγραμμα για την περιβαλλοντική ομάδα του σχολείου μας στο ΚΠΕ Βάμου