Με μεγάλη χαρά πληροφορηθήκαμε σήμερα ότι ο διεθνής διαγωνισμός «Ελλάδα – Κύπρος – Ομογένεια» ολοκληρώθηκε για το σχολείο μας με 2 πρώτα βραβεία (κατηγορίες Project και Εφημερίδα).
Το αποτέλεσμα ήταν προϊόν σύμπραξης με 17 άλλα σχολεία από την Ελλάδα και την Κύπρο στην κατηγορία Project και με 10 στην κατηγορία Εφημερίδα. Ευχαριστούμε όλα τα σχολεία με τα οποία συμπορευθήκαμε τόσον καιρό για την όμορφη συνεργασία!!