Σας ενημερώνουμε ότι ο αγιασμός για τη νέα σχολική χρονιά θα γίνει τη Δευτέρα 11 Σεπτεμβρίου στις 10:15. Αμέσως μετά οι μαθητές θα αποχωρήσουν. Για τους μαθητές από την Ελούντα θα υπάρχει λεωφορείο για την επιστροφή τους στις 11:30.
![Ο Αγιασμός για τη νέα σχολική χρονιά Ο Αγιασμός για τη νέα σχολική χρονιά](https://www.2gymagni.gr/wp-content/uploads/agiasmos-sxoleio.jpg)
Σας ενημερώνουμε ότι ο αγιασμός για τη νέα σχολική χρονιά θα γίνει τη Δευτέρα 11 Σεπτεμβρίου στις 10:15. Αμέσως μετά οι μαθητές θα αποχωρήσουν. Για τους μαθητές από την Ελούντα θα υπάρχει λεωφορείο για την επιστροφή τους στις 11:30.