Η Διευθύντρια και ο Σύλλογος Καθηγητών του 2ου Γυμνασίου συγχαίρουν θερμά το μαθητή της Α’ Τάξης Νίκο Μαγουλιανό, ο οποίος κατέλαβε τη 2η θέση στην κατηγορία 12 ετών στη γενική κατάταξη γρήγορου πρωταθλήματος Κρήτης στο σκάκι.
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΠολιτική απορρήτου