Στον παρακάτω πίνακα μπορείτε να δείτε τις ώρες που μπορούν να σας ενημερώσουν οι καθηγητές.

Η ενημέρωση βέβαια μπορεί να γίνει κι άλλες ώρες αρκεί να το επιτρέπει το ωρολόγιο πρόγραμμα των καθηγητών.

ΩΡΕΣ

(8:10-8:55)

(9.05-09.50)

(10.00-10.45)

(10.55-11.35)

(11.45-12.25)

(12.35-13.10)

(13:15-13-50)

ΤΡΙΤΗ ΚΟΣΚΕΡΙΔΟΥ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ

ΚΟΥΪΜΤΖΗΣ

ΤΟΥΤΟΥΔΑΚΗ

ΦΟΥΡΝΙΩΤΗΣ

 

 

ΑΛΕΒΙΖΟΠΟΥΛΟΥ

ΔΑΛΑΜΠΙΡΑΣ

ΛΙΑΝΑΚΗΣ

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ

ΝΙΚΗΤΑΚΗ

ΤΖΩΡΤΖΗΣ

ΤΟΥΤΟΥΔΑΚΗΣ

ΤΣΙΝΙΒΙΖΗ

ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗ

ΓΟΥΛΙΑΡΜΗΣ

ΚΑΣΙΜΑΤΗ

ΞΕΝΟΣ

 

ΠΕΜΠΤΗ  

 

 

ΓΙΑΧΝΑΚΗΣ

 

ΦΑΡΣΑΡΗΣ

ΓΟΥΛΙΑΡΜΗΣ

ΖΕΡΒΟΥ

ΝΙΚΗΤΑΚΗΣ

ΠΑΠΑΔΑΚΗ

ΡΩΣΣΙΔΗΣ

ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ

ΤΣΙΝΤΖΗ

 

 

ΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ  

ΦΟΥΡΝΙΩΤΗ

ΦΛΟΥΡΗ

 

Αλεβιζοπούλου Εύη

Αλεβιζοπούλου Εύη

Φιλόλογος ΠΕ 02

Γιανναδάκη Τζένη

Γιανναδάκη Τζένη

Φιλόλογος ΠΕ 02

Γιαχνάκης Μανόλης

Γιαχνάκης Μανόλης

Βιολόγος ΠΕ 04.04

Δαλαμπίρας Αρτέμιος

Δαλαμπίρας Αρτέμιος

Γαλλικής Γλώσσας ΠΕ 05

Δασκαλάκη Σοφία

Δασκαλάκη Σοφία

Γερμανικής Γλώσσας ΠΕ 07

Ζερβού Μαρία

Ζερβού Μαρία

Φιλόλογος ΠΕ 02

Κασιμάτη Ειρήνη Πηνελόπη

Κασιμάτη Ειρήνη Πηνελόπη

Καλλιτεχνικών ΠΕ 08

Μανουσάκη Ευμενία

Μανουσάκη Ευμενία

Φιλόλογος ΠΕ 02

Νικητάκη Ειρήνη

Νικητάκη Ειρήνη

Πληροφορικής ΠΕ 86

Νικητάκης Χρήστος

Νικητάκης Χρήστος

Φυσικής Αγωγής ΠΕ 11

Παπαδάκη Γιάννα

Παπαδάκη Γιάννα

Μουσικής ΠΕ 079

Ρωσσίδης Θανάσης

Ρωσσίδης Θανάσης

Τεχνολογίας ΠΕ 82

Σφακιανάκη Σταυρούλα

Σφακιανάκη Σταυρούλα

Μαθηματικός ΠΕ 03

Τουτουδάκης Νίκος

Τουτουδάκης Νίκος

Φυσικός ΠΕ 04.01

Τσινιβίζη Παναγιώτα

Τσινιβίζη Παναγιώτα

Οικιακής Οικονομίας ΠΕ 80

Φαρσάρης Ανδρέας

Φαρσάρης Ανδρέας

Θεολόγος ΠΕ 01

Φουρνιώτης Δημήτρης

Φουρνιώτης Δημήτρης

Αγγλικής Γλώσσας ΠΕ 06

Αλεβιζοπούλου Εύη

Αλεβιζοπούλου Εύη

Φιλόλογος ΠΕ 02

Γιαχνάκης Μανόλης

Γιαχνάκης Μανόλης

Βιολόγος ΠΕ 04.04

Δασκαλάκη Σοφία

Δασκαλάκη Σοφία

Γερμανικής Γλώσσας ΠΕ 07

Ζερβού Μαρία

Ζερβού Μαρία

Φιλόλογος ΠΕ 02

Καρόπουλος Αναστάσιος

Καρόπουλος Αναστάσιος

Κοινωνικών Επιστημών ΠΕ78

Κασιμάτη Ειρήνη Πηνελόπη

Κασιμάτη Ειρήνη Πηνελόπη

Καλλιτεχνικών ΠΕ 08

Λιανάκης Γιάννης

Λιανάκης Γιάννης

Μαθηματικός ΠΕ 03

Μανουσάκη Ευμενία

Μανουσάκη Ευμενία

Φιλόλογος ΠΕ 02

Νικητάκη Ειρήνη

Νικητάκη Ειρήνη

Πληροφορικής ΠΕ 86

Νικητάκης Χρήστος

Νικητάκης Χρήστος

Φυσικής Αγωγής ΠΕ 11

Παπαδάκη Γιάννα

Παπαδάκη Γιάννα

Μουσικής ΠΕ 079

Ρωσσίδης Θανάσης

Ρωσσίδης Θανάσης

Τεχνολογίας ΠΕ 82

Τουτουδάκης Νίκος

Τουτουδάκης Νίκος

Φυσικός ΠΕ 04.01

Τσινιβίζη Παναγιώτα

Τσινιβίζη Παναγιώτα

Οικιακής Οικονομίας ΠΕ 80

Φαρσάρης Ανδρέας

Φαρσάρης Ανδρέας

Θεολόγος ΠΕ 01

Φουρνιώτης Δημήτρης

Φουρνιώτης Δημήτρης

Αγγλικής Γλώσσας ΠΕ 06

Αλεβιζοπούλου Εύη

Αλεβιζοπούλου Εύη

Φιλόλογος ΠΕ 02

Γιανναδάκη Τζένη

Γιανναδάκη Τζένη

Φιλόλογος ΠΕ 02

Γιαχνάκης Μανόλης

Γιαχνάκης Μανόλης

Βιολόγος ΠΕ 04.04

Δασκαλάκη Σοφία

Δασκαλάκη Σοφία

Γερμανικής Γλώσσας ΠΕ 07

Ζερβού Μαρία

Ζερβού Μαρία

Φιλόλογος ΠΕ 02

Καρόπουλος Αναστάσιος

Καρόπουλος Αναστάσιος

Κοινωνικών Επιστημών ΠΕ78

Κασιμάτη Ειρήνη Πηνελόπη

Κασιμάτη Ειρήνη Πηνελόπη

Καλλιτεχνικών ΠΕ 08

Λιανάκης Γιάννης

Λιανάκης Γιάννης

Μαθηματικός ΠΕ 03

Μανουσάκη Ευμενία

Μανουσάκη Ευμενία

Φιλόλογος ΠΕ 02

Νικητάκη Ειρήνη

Νικητάκη Ειρήνη

Πληροφορικής ΠΕ 86

Νικητάκης Χρήστος

Νικητάκης Χρήστος

Φυσικής Αγωγής ΠΕ 11

Παπαδάκη Γιάννα

Παπαδάκη Γιάννα

Μουσικής ΠΕ 079

Ρωσσίδης Θανάσης

Ρωσσίδης Θανάσης

Τεχνολογίας ΠΕ 82

Τουτουδάκης Νίκος

Τουτουδάκης Νίκος

Φυσικός ΠΕ 04.01

Τσινιβίζη Παναγιώτα

Τσινιβίζη Παναγιώτα

Οικιακής Οικονομίας ΠΕ 80

Φαρσάρης Ανδρέας

Φαρσάρης Ανδρέας

Θεολόγος ΠΕ 01

Φουρνιώτης Δημήτρης

Φουρνιώτης Δημήτρης

Αγγλικής Γλώσσας ΠΕ 06

Αλεβιζοπούλου Εύη

Αλεβιζοπούλου Εύη

Φιλόλογος ΠΕ 02

Γιαχνάκης Μανόλης

Γιαχνάκης Μανόλης

Βιολόγος ΠΕ 04.04

Γουλιαρμής Παύλος

Γουλιαρμής Παύλος

Φιλόλογος ΠΕ 02

Δαλαμπίρας Αρτέμιος

Δαλαμπίρας Αρτέμιος

Γαλλικής Γλώσσας ΠΕ 05

Ζερβού Μαρία

Ζερβού Μαρία

Φιλόλογος ΠΕ 02

Κασιμάτη Ειρήνη Πηνελόπη

Κασιμάτη Ειρήνη Πηνελόπη

Καλλιτεχνικών ΠΕ 08

Μανουσάκη Ευμενία

Μανουσάκη Ευμενία

Φιλόλογος ΠΕ 02

Νικητάκη Ειρήνη

Νικητάκη Ειρήνη

Πληροφορικής ΠΕ 86

Νικητάκης Χρήστος

Νικητάκης Χρήστος

Φυσικής Αγωγής ΠΕ 11

Παπαδάκη Γιάννα

Παπαδάκη Γιάννα

Μουσικής ΠΕ 079

Ρωσσίδης Θανάσης

Ρωσσίδης Θανάσης

Τεχνολογίας ΠΕ 82

Σφακιανάκη Σταυρούλα

Σφακιανάκη Σταυρούλα

Μαθηματικός ΠΕ 03

Τουτουδάκης Νίκος

Τουτουδάκης Νίκος

Φυσικός ΠΕ 04.01

Φαρσάρης Ανδρέας

Φαρσάρης Ανδρέας

Θεολόγος ΠΕ 01

Φουρνιώτης Δημήτρης

Φουρνιώτης Δημήτρης

Αγγλικής Γλώσσας ΠΕ 06

Αλεβιζοπούλου Εύη

Αλεβιζοπούλου Εύη

Φιλόλογος ΠΕ 02

Γιανναδάκη Τζένη

Γιανναδάκη Τζένη

Φιλόλογος ΠΕ 02

Γιαχνάκης Μανόλης

Γιαχνάκης Μανόλης

Βιολόγος ΠΕ 04.04

Γουλιαρμής Παύλος

Γουλιαρμής Παύλος

Φιλόλογος ΠΕ 02

Δασκαλάκη Σοφία

Δασκαλάκη Σοφία

Γερμανικής Γλώσσας ΠΕ 07

Ζερβού Μαρία

Ζερβού Μαρία

Φιλόλογος ΠΕ 02

Κασιμάτη Ειρήνη Πηνελόπη

Κασιμάτη Ειρήνη Πηνελόπη

Καλλιτεχνικών ΠΕ 08

Κώστας Δημήτριος

Κώστας Δημήτριος

Αγγλικής Γλώσσας ΠΕ 06

Μανουσάκη Ευμενία

Μανουσάκη Ευμενία

Φιλόλογος ΠΕ 02

Νικητάκη Ειρήνη

Νικητάκη Ειρήνη

Πληροφορικής ΠΕ 86

Ξένος Γιώργος

Ξένος Γιώργος

Φυσικής Αγωγής ΠΕ 11

Παπαδάκη Γιάννα

Παπαδάκη Γιάννα

Μουσικής ΠΕ 079

Ρωσσίδης Θανάσης

Ρωσσίδης Θανάσης

Τεχνολογίας ΠΕ 82

Σφακιανάκη Σταυρούλα

Σφακιανάκη Σταυρούλα

Μαθηματικός ΠΕ 03

Τουτουδάκης Νίκος

Τουτουδάκης Νίκος

Φυσικός ΠΕ 04.01

Φαρσάρης Ανδρέας

Φαρσάρης Ανδρέας

Θεολόγος ΠΕ 01

Γιανναδάκη Τζένη

Γιανναδάκη Τζένη

Φιλόλογος ΠΕ 02

Γιαχνάκης Μανόλης

Γιαχνάκης Μανόλης

Βιολόγος ΠΕ 04.04

Γουλιαρμής Παύλος

Γουλιαρμής Παύλος

Φιλόλογος ΠΕ 02

Δασκαλάκη Σοφία

Δασκαλάκη Σοφία

Γερμανικής Γλώσσας ΠΕ 07

Δημητροπούλου Ελένη

Δημητροπούλου Ελένη

Αγγλικής Γλώσσας ΠΕ 06

Ζερβού Μαρία

Ζερβού Μαρία

Φιλόλογος ΠΕ 02

Κασιμάτη Ειρήνη Πηνελόπη

Κασιμάτη Ειρήνη Πηνελόπη

Καλλιτεχνικών ΠΕ 08

Κουιμτζής Γιώργος

Κουιμτζής Γιώργος

Πληροφορικής ΠΕ 86

Μανουσάκη Ευμενία

Μανουσάκη Ευμενία

Φιλόλογος ΠΕ 02

Ξένος Γιώργος

Ξένος Γιώργος

Φυσικής Αγωγής ΠΕ 11

Παπαδάκη Γιάννα

Παπαδάκη Γιάννα

Μουσικής ΠΕ 079

Ρωσσίδης Θανάσης

Ρωσσίδης Θανάσης

Τεχνολογίας ΠΕ 82

Σφακιανάκη Σταυρούλα

Σφακιανάκη Σταυρούλα

Μαθηματικός ΠΕ 03

Τουτουδάκης Νίκος

Τουτουδάκης Νίκος

Φυσικός ΠΕ 04.01

Φαρσάρης Ανδρέας

Φαρσάρης Ανδρέας

Θεολόγος ΠΕ 01

Αλεβιζοπούλου Εύη

Αλεβιζοπούλου Εύη

Φιλόλογος ΠΕ 02

Γιανναδάκη Τζένη

Γιανναδάκη Τζένη

Φιλόλογος ΠΕ 02

Γιαχνάκης Μανόλης

Γιαχνάκης Μανόλης

Βιολόγος ΠΕ 04.04

Γουλιαρμής Παύλος

Γουλιαρμής Παύλος

Φιλόλογος ΠΕ 02

Δαλαμπίρας Αρτέμιος

Δαλαμπίρας Αρτέμιος

Γαλλικής Γλώσσας ΠΕ 05

Δασκαλάκη Σοφία

Δασκαλάκη Σοφία

Γερμανικής Γλώσσας ΠΕ 07

Καρόπουλος Αναστάσιος

Καρόπουλος Αναστάσιος

Κοινωνικών Επιστημών ΠΕ78

Κασιμάτη Ειρήνη Πηνελόπη

Κασιμάτη Ειρήνη Πηνελόπη

Καλλιτεχνικών ΠΕ 08

Κουιμτζής Γιώργος

Κουιμτζής Γιώργος

Πληροφορικής ΠΕ 86

Λιανάκης Γιάννης

Λιανάκης Γιάννης

Μαθηματικός ΠΕ 03

Μανουσάκη Ευμενία

Μανουσάκη Ευμενία

Φιλόλογος ΠΕ 02

Ξένος Γιώργος

Ξένος Γιώργος

Φυσικής Αγωγής ΠΕ 11

Παπαδάκη Γιάννα

Παπαδάκη Γιάννα

Μουσικής ΠΕ 079

Ρωσσίδης Θανάσης

Ρωσσίδης Θανάσης

Τεχνολογίας ΠΕ 82

Τουτουδάκης Νίκος

Τουτουδάκης Νίκος

Φυσικός ΠΕ 04.01

Φαρσάρης Ανδρέας

Φαρσάρης Ανδρέας

Θεολόγος ΠΕ 01

Φουρνιώτης Δημήτρης

Φουρνιώτης Δημήτρης

Αγγλικής Γλώσσας ΠΕ 06

Αλεβιζοπούλου Εύη

Αλεβιζοπούλου Εύη

Φιλόλογος ΠΕ 02

Γιανναδάκη Τζένη

Γιανναδάκη Τζένη

Φιλόλογος ΠΕ 02

Γιαχνάκης Μανόλης

Γιαχνάκης Μανόλης

Βιολόγος ΠΕ 04.04

Γουλιαρμής Παύλος

Γουλιαρμής Παύλος

Φιλόλογος ΠΕ 02

Δασκαλάκη Σοφία

Δασκαλάκη Σοφία

Γερμανικής Γλώσσας ΠΕ 07

Καρόπουλος Αναστάσιος

Καρόπουλος Αναστάσιος

Κοινωνικών Επιστημών ΠΕ78

Κασιμάτη Ειρήνη Πηνελόπη

Κασιμάτη Ειρήνη Πηνελόπη

Καλλιτεχνικών ΠΕ 08

Λιανάκης Γιάννης

Λιανάκης Γιάννης

Μαθηματικός ΠΕ 03

Μανουσάκη Ευμενία

Μανουσάκη Ευμενία

Φιλόλογος ΠΕ 02

Νικητάκη Ειρήνη

Νικητάκη Ειρήνη

Πληροφορικής ΠΕ 86

Ξένος Γιώργος

Ξένος Γιώργος

Φυσικής Αγωγής ΠΕ 11

Παπαδάκη Γιάννα

Παπαδάκη Γιάννα

Μουσικής ΠΕ 079

Ρωσσίδης Θανάσης

Ρωσσίδης Θανάσης

Τεχνολογίας ΠΕ 82

Τουτουδάκης Νίκος

Τουτουδάκης Νίκος

Φυσικός ΠΕ 04.01

Φαρσάρης Ανδρέας

Φαρσάρης Ανδρέας

Θεολόγος ΠΕ 01

Φουρνιώτης Δημήτρης

Φουρνιώτης Δημήτρης

Αγγλικής Γλώσσας ΠΕ 06

Αλεβιζοπούλου Εύη

Αλεβιζοπούλου Εύη

Φιλόλογος ΠΕ 02

Γιανναδάκη Τζένη

Γιανναδάκη Τζένη

Φιλόλογος ΠΕ 02

Γιαχνάκης Μανόλης

Γιαχνάκης Μανόλης

Βιολόγος ΠΕ 04.04

Γουλιαρμής Παύλος

Γουλιαρμής Παύλος

Φιλόλογος ΠΕ 02

Δασκαλάκη Σοφία

Δασκαλάκη Σοφία

Γερμανικής Γλώσσας ΠΕ 07

Κασιμάτη Ειρήνη Πηνελόπη

Κασιμάτη Ειρήνη Πηνελόπη

Καλλιτεχνικών ΠΕ 08

Λιανάκης Γιάννης

Λιανάκης Γιάννης

Μαθηματικός ΠΕ 03

Νικητάκη Ειρήνη

Νικητάκη Ειρήνη

Πληροφορικής ΠΕ 86

Ξένος Γιώργος

Ξένος Γιώργος

Φυσικής Αγωγής ΠΕ 11

Παπαδάκη Γιάννα

Παπαδάκη Γιάννα

Μουσικής ΠΕ 079

Ρωσσίδης Θανάσης

Ρωσσίδης Θανάσης

Τεχνολογίας ΠΕ 82

Τουτουδάκη Μαρίνα

Τουτουδάκη Μαρίνα

Φιλόλογος ΠΕ 02

Τουτουδάκης Νίκος

Τουτουδάκης Νίκος

Φυσικός ΠΕ 04.01

Τσινιβίζη Παναγιώτα

Τσινιβίζη Παναγιώτα

Οικιακής Οικονομίας ΠΕ 80

Φαρσάρης Ανδρέας

Φαρσάρης Ανδρέας

Θεολόγος ΠΕ 01

Φουρνιώτης Δημήτρης

Φουρνιώτης Δημήτρης

Αγγλικής Γλώσσας ΠΕ 06

Κοσκερίδου Όλγα

Κοσκερίδου Όλγα

Φιλόλογος Ειδ.Αγωγής ΠΕ 02.50

Τζώρτζης Δημήτριος

Τζώρτζης Δημήτριος

Μαθηματικός Ειδ.Αγωγής ΠΕ 03.50

????

????

ΠΕ03 Μαθηματικός Ειδικής Αγωγής ΕΑΕ

Τσίντζη Ελένη Πολυξένη

Τσίντζη Ελένη Πολυξένη

Μαθηματικός Ειδ.Αγωγής ΠΕ 03.50

Φλουρή Σταυρούλα

Φλουρή Σταυρούλα

ΠΕ04.01 Φυσικός Ειδικής Αγωγής ΕΑΕ

Φουρνιώτη Δέσποινα

Φουρνιώτη Δέσποινα

Φιλόλογος Ειδ.Αγωγής ΠΕ 02.50