30 Δεκ 2023 Συγχαίρουμε θερμά τον μαθητή της Β τάξης του σχολείου μας Χωραφά Δημήτριο για τη διάκρισή του στο μαθηματικό διαγωνισμό “ΘΑΛΗΣ 2023-2024”. Του ευχόμαστε καλή πρόοδο και πάντα επιτυχίες. Το έχουν δει: 1.001 Σχετικά άρθρα: Συγχαρητήρια σε μαθητή μας Συγχαρητήρια σε μαθητή μας! Ο Προκοπής Παυλόπουλος τιμά μαθητή μας που βγήκε πρώτος των πρώτων Διάκριση μαθητή μας στον πανελλήνιο διαγωνισμό στα Μαθηματικά “Ο Θαλής”