«Συναυλία αγάπης για τον συνάνθρωπό μας»… μια εκδήλωση αφιερωμένη στο Γρήγορη Μπιθικώτση. Τα έσοδά της θα διατεθούν για την ενίσχυση στου Κοινωνικού Παντοπωλείου του Δήμου Αγίου Νικολάου. Ιδιαίτερη τιμή για την πόλη μας ήταν η παρουσία της κόρης του Γρηγόρη Μπιθικώτση, Άννας Μπιθικώτση. Στην συναυλία τραγούδησαν ο υπέροχος συμπολίτης μας Μιχάλης Κλώντζας, ο Χριστόφορος Γκόγκολος…
Διαβάστε περισσότεραΛαϊκή Συναυλία Αγάπης για το συνάνθρωπο είναι το αφιέρωμα στο Γρηγόρη Μπιθικώτση που θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 20 Δεκεμβρίου, στις 18.30 το απόγευμα στο κινηματοθέατρο REX. Στην εκδήλωση θα συμμετέχει η κόρη του Γρηγόρη Μπιθικώτση, Άννα η χορωδία του σχολείου μας και οι Μιχάλης Κλώντζας και Χριστόφορος Γκόγκολος.
Διαβάστε περισσότεραΤελετή βράβευσης του 2ου Γυμνασίου Αγίου Νικολάου από το Ίδρυμα Μείζονος Ελληνισμού. Ελληνικός Κόσμος 7/11/15
Διαβάστε περισσότεραΩρολόγιο Πρόγραμμα Μαθημάτων Σχολικού Έτους 2015-2016 Ώρες επικοινωνίας γονέων – καθηγητών
Διαβάστε περισσότερα